مسابقه طراحی معماری فضای شهری در گلدکوست
19-08-1394, 13:07 - بازدید ها : 661

مسابقه طراحی معماری فضای شهری در گلدکوست

 

در مسابقه طراحی فضای شهری گلد کوست، از هنرمندان یا تیم هنرمندان از سراسر دنیا دعوت می شود تا طرح و ایده های خود را ارائه بدهند. هدف این مسابقه ی طراحی شهری، در نظر گرفتن یک فضای هنری است که در یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین قسمت های شهر گلد کوست در استرالیا، قرار خواهد گرفت. پروژه ی منتخب طراحی فضای هنری قرار است به عنوان چهار راه و یک نقطه ی اصلی در منطقه ی سرفرز پارادایز ساخته شود که یک راه اصلی حمل و نقل شبکه ای شهر از قسمت شرق به غرب آن عبور می کند.
 طراحی فضای شهری هنری شرکت کنندگان، باید مانند یک نشانه و راهنما پیوند دهنده ی بافت تحول یافته ی شهر با فرهنگ منطقه گلد کوست باشد. شرکت کنندگان باید در نظر داشته باشند که به دلیل موقعیت سایت طراحی، این فضا روزانه 7.5 دقیقه با عبور وسیله ی تراموای شهری دیده خواهد شد، هر شب حدود 20000 بازدید کننده به منطقه ی سرفرز پارادایز برای گردش می آیند و در هفته 347000 نفر در اطراف این منطقه عبور و مرور خواهند داشت.
ثبت نام رایگان می باشد.
جایزه پروژه منتخب : 330.000 دلار
آخرین مهلت ثبت نام: 16 دسامبر 2015 ( 25 آذر 94 )
آخرین مهلت ارسال آثار: 16 دسامبر 2015 ( 25 آذر 94 )

ازائه از طرح و هنر
منبع:  ARCHDAILY ، arel


لینک کوتاه :
http://tarhohonar.ir/?newsid=523

تعداد نظرات : 0 نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
2+3 = ؟
پاسخ:*