افتتاح کانال رسمی مجله طرح و هنر در اپلیکیشن تلگرام
10-07-1394, 13:31 - بازدید ها : 1029

 

افتتاح کانال رسمی مجله طرح و هنر در اپلیکیشن تلگرام 

 

 

چندی پیش اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد و دفتر طرح و هنر نیز به طور رسمی اقدام به  راه اندازی کانال تلگرام مخصوص به خود کرده است. قصد داریم در این کانال جدیدترین مطالب و اخبار معماری، به روز ترین طرح ها, ایده ها و خلاقیت ها, در زمینه طراحی قرار دهیم با طرح و هنر همراه باشید. 
اخیراً تلگرام قابلیت ساخت کانال را اضافه کرده است که مزیت هایی را نسبت به گروه دارد و نام آن را کانال گذاشته است. برای استفاده از این قابلیت باید تلگرام تان به روز باشد. کانال ویژگی های خوبی دارد که هر وب سایت، شرکت و… می تواند خبرنامه ای داشته باشد که مدیریت آن به شدت آسان تر از گروه تلگرامی است.
کاربران عضو آن می شوند ولی نمی توانند پیامی برای سایر افراد ارسال کنند چرا که فقط مدیران این دسترسی را دارند که برای تمامی اعضا مطلب بفرستند. کانال یک مسیر یک طرفه است و افراد عادی، می توانند به جای ساخت کانال، با دنبال کردن آن‌ها از این بخش فوق العاده‌ی تلگرام نهایت استفاده را کنند.
 
 
همین حالا به کانال رسمی مجله طرح و هنر بپیوندید


لینک کوتاه :
http://tarhohonar.ir/?newsid=469

تعداد نظرات : 0 نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
2+3 = ؟
پاسخ:*